Protestantse Gemeente Bilthoven


“EEN GOED GESPREK…”

Goed voornemen? Bewust luisteren en communiceren…

Dialoog is belangrijk in veel religieuze tradities en ook in de christelijke. Onze traditie vertelt over een God die niet te begrijpen is, maar met wie we wel kunnen spreken. En als dat kan, kunnen wij dan ook met elkaar spreken voorbij wat makkelijk te snappen is? Als leden van één gemeente, in onze zoektocht om dichtbij elkaar en samen op weg te zijn? Tijdens deze avond stelt Anne Vroom bij ons een bijzonder experiment centraal: wat gebeurt als je anders dan je gewend bent, volgens een methode, met elkaar spreekt?

U kunt een korte inleiding verwachten en dan vooral veel samen proberen en oefenen in spreken, luisteren, denken en voelen. Na afloop reflecteren we: wat neemt u er graag van mee? Een bijzondere avond en een kans om onszelf en onze mogelijkheden verder te leren kennen! 

Plaats               Centrumkerk, Julianalaan 42 in Bilthoven

Datum              Maandag 14 januari 2019

Tijd                    Aanvang 20:00 uur, einde ca. 22:00 uur
                        Kerk open 19:30 uur, koffie/thee staan klaar

Presentatie      Annewieke Vroom, godsdienstfilosoof, Faculteit Religie en Theologie van de Vrije Universiteit Amsterdam