Protestantse Gemeente Bilthoven


Een nieuwe generatie komt tot geloof! Hoe dan?

Afgelopen jaren is stichting LifeWireZ op een eigentijdse manier bezig geweest om geloof&leven te delen onder een nieuwe generatie. Met name is er een grote groep jongeren tot geloof gekomen. Hoe is dit anno 2018 (nog) mogelijk?

Hier zullen we dinsdagavond 26 juni meer over vertellen. Maar wij hopen vooral jullie mee te nemen in onze geloofsbeleving. Op deze avond gaan jullie ervaren hoe wij geloof&leven delen onder een nieuwe generatie. Onderstaande geloofselementen hopen we met jullie deze avond te behandelen:

  • Hoe geven wij ruimte aan gebed?
  • Hoe geven we ruimte aan de liederen?
  • Hoe geven we ruimte aan onderwijs uit de Bijbel?
  • Hoe geven we ruimte aan het werk van de Heilige Geest?

Voor deze avond hebben we ook speciale gast(en) uitgenodigd. Hans Maat (directeur Evangelisch Werkverband) komt spreken over een geestelijke vernieuwing binnen de kerk. Verder zal de avond vooral door verschillende jongeren worden verzorgd.

Wij hopen u / jou dinsdagavond 26 juni om 19:30 uur te ontmoeten in de Centrumkerk. Laat u inspireren hoe Gods Geest werkt onder een nieuwe generatie!