Protestantse Gemeente Bilthoven


Onze-Lieve-Vrouwekerk: Mystiek

UITNODIGING

Mystiek; een korte inleiding in de mystiek vanuit de beeldende kunst

woensdag 13, 20 en 27 februari 2019 van 14.00 uur – 16.00 uur

In deze bijeenkomsten gaan wij in gesprek over mystiek aan de hand van een aantal afbeeldingen van kunstwerken die een christelijk mystieke boodschap uitdragen. Dit doen we onder leiding van de theologe Huguette Jurriaanse.

Huguette heeft een opleiding ‘Levensbeschouwing, kunst en cultuur’ gevolgd en was  pastoraal werker in Soest en Baarn. Zij leidt nu maandelijkse bijeenkomsten ‘Kunst en Zingeving’ in De Bilt, georganiseerd door het Seniorenpastoraat.

U kunt zich aanmelden vóór 1 februari via secretariaatolvbilthoven@gmail.com of bij het kerkelijk bureau van de OLV (030-2282655). De bijeenkomsten vinden plaats in de grote zaal van de pastorie van de OLV Bilthoven, Gregoriuslaan 6. Vanaf 13.30 uur staat de thee klaar. Kosten per bijeenkomst: €5 (ter plekke te voldoen).U bent van harte welkom!