Protestantse Gemeente Bilthoven


Preek van de Leek – Het zijn de kleine dingen die ‘t hem doen!

Op zondag 18 november 2018 houdt onze burgemeester de tweede Bilthovense Preek van de Leek. Sjoerd Potters is 44 jaar en getrouwd met Tony van Maanen. Samen zorgen ze in de weekenden voor pleegzoon Thomas. Sjoerd is opgegroeid in een Katholiek gezin in Breda en studeerde rechten in Tilburg. Hij was onder andere gemeentesecretaris in Haaren en wethouder sociale zaken in Waalwijk. Daarna was hij lid van de Tweede Kamer voor de VVD. Sinds 4 april 2017 is Sjoerd burgemeester van Bilthoven.

In zijn Preek van de Leek klinkt het Ave Maria, zullen we samen zingen en naar een verhaal luisteren. De rode draad in de dienst is dat iedere inwoner van ons dorp iets kan bijdragen aan het welzijn van zijn of haar medebewoners. Hoe klein misschien ook, toch is het van betekenis!

Aanvang 16.00 uur in de Centrumkerk, Julianalaan 42 te Bilthoven. Na afloop bent u welkom voor een hapje en een drankje.